جستجو

905313303165+

خدمات افتتاح حساب پی پال

پی پال در واقع یک حساب بانکی بین المللی است که تمامی امکانات یک حساب بانکی را در بستر اینترنت ارائه می دهد. به کمک پی پال می توانید عملیات انتقال وجه بین المللی، خرید آنلاین از سایت های خارجی، انجام تراکنش های  و سایر خدمات مالی را به راحتی انجام دهید. با توجه به تحریم های اقتصادی اعمال شده بر ایران، شما کاربران عزیز ایرانی تنها درصورتی میتوانید از خدمات بی نظیر این حساب در ایران استفاده کنید که به نحوی ثابت کنید در ایران زندگی نمی کنید. تیم معتبر و با سابقه شهر خدمات در این راستا خدمات متنوعی نظیر افتتاح، وریفای، شارژ و رفع محدودیت از حساب کاربری را ارائه می دهد.

راحت ترین روش برای پرداخت بین المللی!

سرویس های شهر خدمات برای حساب پی پال

حساب پی پال از دید اکثر فروشگاه های اینترنتی، به عنوان یک درگاه پرداخت معتبر می باشد. این حساب مالی آنلاین به دلیل رمزگذاری کردن تمامی اطلاعات حساب کاربران و پشتیبانی قوی و سریع در صورت بروز هرگونه مشکل و این قبیل امکانات، به یکی از محبوبترین حساب های بین المللی تبدیل شده است. 

راحت ترین روش برای پرداخت بین المللی!

مزایای داشتن حساب پی پال

امکان خرید امن

در صورتی که پس از خرید مشکلی برای کالای مورد نظرتان پیش آمد یا به هر دلیلی آن را دریافت نکردید، قادر به درخواست بازگشت وجه از شرکت پی پال هستید!

امکان خرید با سیستم پس پرداخت

با استفاده از حساب پی پال وریفای شده می توانید همین امروز از سایت های خارجی معتبر خرید کنید و مبلغ بدهی را در چند ماه مطابق با قوانین پی پال پرداخت کنید!

انتقال وجه در سطح بین الملل با کارمزد مناسب

اگر از فعالان حوزه تجارت در سطح بین الملل هستید، به کمک خدمات مالی پی پال می توانید بدون نگرانی برای تبدیل ارز، دریافت و پرداخت وجه را به راحتی انجام دهید.

تعرفه افتتاح انواع حساب پی پال

اکنون افتتاح حساب وریفای شده پی پال در لول های مختلف با شهر خدمات در ایران هم به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از حساب پی پال خود درآمد ارزی دریافت کرده را نقد و از سایت های خارجی معتبر هم خریدتان را خیلی سریع انجام دهید.

حساب پی پال شخصی

حساب پرسونال یا شخصی مخصوص خرید از سایت های آنلاین، ارسال و دریافت پول و به طور کلی برای انجام تراکنش های شخصی است. لذا بهترین انتخاب برای تراکنش های کنتر است.

بهترین حساب پی پال متناسب با نیازتان!

انواع حساب بین المللی پی پال

حساب های پی پال بر اساس نیاز های کاربرها و نوع فعالیت به سه دسته مختلف حساب بیزینس (Business Account)، حساب ویژه (Primier Account) و حساب پرسونال(Personal Account)  تقسیم می شوند. امکانات و مزایای هر حساب با دیگری متفاوت بوده و برای قشر خاصی از افراد در نظر گرفته شده اند.

در صورتی که از امکانات حساب بیزینس خود استفاده نمی کنید به راحتی می توانید حساب خود را به پریمیوم تغییر دهید!

ارز موجود در حساب پی پال خود را با شهر خدمات نقد کنید!

فروش انواع ارز پی پال بدون چک و سفته

امکان فروش تمامی ارز ها

فروش انواع ارز بدون کارمزد

تسویه حساب کمتر از 1 ساعت

نقد کردن ارز بدون محدودیت

انجام خدمات مالی در سطح بین الملل با بالاترین سطح امنیت!

چرا با شهر خدمات خدمات پی پال را سفارش دهیم؟

شهر خدمات برای راحتی کاربران ایرانی و سرعت بخشیدن به کسب و کارتان، تمامی خدمات پی پال از افتتاح حساب تا شارژ مجدد و رفع لیمیت را به طور دقیق و کاملا حرفه ای انجام میدهد. همچنین با مشاوره حرفه ای، مناسب ترین حساب پی پال را با توجه به نیاز و فعالیت شما در اختیارتان قرار می دهد. فرقی نمی کند فریلنسر، گیمر یا یوتیوبر باشید، تیم شهر خدمات درآمد ارزی شما را در کمتر از 1 ساعت به ریال تبدیل و در  عین حال هیچ کارمزد ثابتی بابت این خدمات از شما دریافت نمی کند.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

برای مشاوره در حوزه افتتاح حساب بین المللی پی پال با کارشناسان شهر خدمات در ارتباط باشید!

سوالات متداول

با افتتاح حساب پی پال بسیاری از پرداخت‌های بین المللی از جمله پرداخت در سایت‌های خارجی ، رزرو هتل و بلیط هواپیما،خریدهای اینترنتی، رزرو آزمون‌ها، کسب درآمدهای ارزی و … قابل انجام می‌باشد.

هزینه افتتاح اکانت پی پال در پنل کاربران و در صفحه فرم درخواست افتتاح حساب بین المللی موجود است.

با توجه به این که پی پال امکان بازگشایی دو نوع حساب شخصی و بیزینس را به کاربرانش می‌دهد، شما می‌توانید علاوه بر باز کردن حساب شخصی پی پال، یک حساب بیزینس هم داشته باشید.

با توجه به این که پی پال امکان بازگشایی دو نوع حساب شخصی و بیزینس را به کاربرانش می‌دهد، شما می‌توانید علاوه بر باز کردن حساب شخصی پی پال، یک حساب بیزینس هم داشته باشید.

پیمایش به بالا