جستجو

بیمه اقامتی ترکیه چیست؟

بیمه اقامتی ترکیه همان بیمه سلامت است که در صورت داشتن بیمه در مدت اقامت شما در این کشور، هزینه های درمانی توسط شرکت بیمه گر تامین می شود. با توجه به قوانین رسمی  کشور ترکیه،پیش شرط اقامت کوتاه مدت و یا بلند مدت در این کشور، اخذ بیمه درمانی یا همان Sigorta از شرکت های بیمه گر ترکیه  می باشد. تعداد شرکت های بیمه در ترکیه بیش از 30 عدد بوده و شرایط و خدمات ارائه داده شده توسط هر کدام از آنها متفاوت است. بنابراین داشتن اطلاعات دقیق در رابطه با خدمات تحت پوشش هر کدام از این شرکت ها، اساسی ترین بخش در دریافت بیمه درمانی می باشد. کارشناسان بیمه شهر خدمات با یافتن نیاز دقیق شما و ارائه اطلاعات دقیق و کامل در رابطه با موارد تحت پوشش شرکت های مختلف بیمه در ترکیه، این امکان را برای شما فراهم می کنند تا مناسب ترین بیمه درمانی را در مدت اقامت، برای خود انتخاب کنید.

چه کسانی باید بیمه اقامتی ترکیه را داشته باشند؟

در صورتی که سنتان بین 18 تا 65 سال بوده و دانشجو، تاجر و یا توریست هستید و میخواهید مدت زمانی مشخص را در ترکیه سپری کنید، لازم است که بیمه سلامت یا sigorta داشته باشید. بیمه اقامتی ترکیه با خدمات بیشمار خود، خیالتان را از بابت هزینه های درمانی پیش بینی نشده در این کشور راحت می کند!

با بیمه اقامتی مطمئن، اقامتی دلچسب و به یاد ماندنی را در ترکیه تجربه کنید!

انواع خدمات و پوشش بیمه سلامت در ترکیه

هزینه های درمان سرپایی

تامین هزینه خرید دارو، انجام آزمایش، معاینات پزشکی، فیزیوتراپی و توانبخشی، جراحی های سرپایی، روش های تشخیصی مدرن و...

هزینه های درمان در بیمارستان

کلیه هزینه های جاری در بیمارستان اعم از هزینه های بیهوشی، عمل جراحی، رادیولوژی، دیالیز، آنژیوگرافی، شیمی درمانی، بستری در بخش مراقبت های ویژه و...

لیست قیمت بیمه در شرکت های مختلف

لیست قیمت بیمه Ankara بر اساس سن متقاضی و مدت بیمه

با شهر خدمات، خرید از سایت های خارجی و شرکت در آزمون های بین المللی خیلی آسان است!

لیست قیمت بیمه Arex بر اساس سن متقاضی و مدت بیمه

لیست قیمت بیمه Sompo بر اساس سن متقاضی و مدت بیمه

لیست قیمت بیمه Gulf بر اساس سن متقاضی و مدت بیمه

لیست قیمت بیمه Turk Nippon بر اساس سن متقاضی و مدت بیمه

تعرفه تمدید بیمه اقامتی ترکیه در شهر خدمات

خرید و تمدید بیمه در شرکت های بیمه گر ترکیه معمولا بر اساس سن بیمه گزار و مدت زمان بیمه درمانی متفاوت می باشد. شهر خدمات با ارائه بیمه اقامتی از شرکت های متفاوت ترکیه ای با پوشش های متفاوت، امکان اقامتی بی دغدغه و راحت را برای تمامی همراه خود فراهم می نماید.

تکمیل فرم درخواست بیمه

جهت دریافت بیمه نامه اقامتی شما باید فرم درخواست بیمه را از این بخش تکمیل نموده و ثبت سفارش اولیه را انجام دهید.

با شهر خدمات، بیمه اقامتی ترکیه را سریع تر دریافت کنید!

مراحل اخذ بیمه اقامتی ترکیه با شهر خدمات

اگر میخواهید برای مدت طولانی به خارج از کشور سفر و با بیمه مناسبی، ریسک های اقامت خود را به صفر برسانید، حتما جزئیات خدمات تحت پوشش بیمه را بررسی نمایید. کارشناسان شهر خدمات با مشاوره دقیق و حرفه ای، مناسبترین بیمه اقامتی را برای شما تهیه می کنند. همچنین در صورت تمایل به تمدید یا دریافت بیمه اقامتی، همکاران ما سفارش شما را بلافاصله بررسی نموده و اقدام به دریافت بیمه درمانی، عمر و تمدید بیمه شما می کنند.

فراموش نکنید که با توجه به شرایط و قوانین کشور های مختلف و پلن شرکت بیمه کننده، خدمات بیمه ممکن است قدری متغیر باشد!

شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه اقامتی در ترکیه

با دریافت بیمه نامه، به اقامت خود مهر تایید بزنید!

بیمه اقامتی در کشور های مختلف

قوانین بیمه و اقامت در کشور های مختلف با هم تفاوت های زیادی دارد. به عنوان مثال در کشوری مانند ترکیه، دریافت بیمه اقامتی حالت اجباری داشته و هر فرد خارجی که می خواهد مدتی را در خاک ترکیه بماند، حتما باید تحت پوشش یکی از شرکت های بیمه ترکیه ای باشد. اما در بسیاری از کشور ها این بیمه به صورت آپشنی برای اتباع خارجی گذاشته شده است. با دریافت بیمه اقامتی از کشور مقصد، در واقع اتباع خارجی اجازه اقامت کوتاه مدت در این کشور را در کنار خدمات درمانی و… اخذ می کنند. داشتن بیمه در کشور های خارجی این اطمینان را به افراد تحت پوشش میدهد که در مواقع اضطراری، به کمک کارگزار بیمه، قدری از فشار هزینه های گزاف درمانی و… از دوششان برداشته می شود.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

برای مشاوره در حوزه بیمه اقامتی با کارشناسان شهر خدمات در ارتباط باشید!

سوالات متداول

هزینه یا حق بیمه بر اساس گزینه های سن، سال بیمه، سقف هزینه ها و برخی موارد دیگر تغییر می کند.

مواردی را که شامل بیمه اقامتی می‌شود، پوشش نام دارد. طبق این پوشش‌ها اگر به بیمه‌گذار صدمه‌ای وارد شود، شرکت بیمه اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

شما می‌توانید به بخش ثبت درخواست بیمه اقامتی شهر خدمات مراجعه نموده و به راحتی و خیلی سریع بیمه اقامتی خود را خریداری کنید. در صورت خرید بیمه اقامتی از وب‌سایت شهر خدمات، بیمه‌نامه شما حداکثر ظرف یک روز به‌صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.

بله، طبق قانون جدید کشور ترکیه داشتن بیمه اقامتی برای اتباع خارجی، برای اقامت کوتاه یا طولانی مدت در این کشور اجباری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مزایای این بیمه درمانی می توانید با کارشناسان شهر خدمات تماس بگیرید.

پیمایش به بالا