جستجو

905313303165+

حساب پایونیر

شهر خدمات اکنون خدماتی همچون انتقال وجه به دوستان خارج از کشور، پرداخت های بین المللی، خرید از سایت های خارجی و بسیاری از خدمات مالی دیگر را به لطف حساب پایونیر در بستری امن با سرعت بالا برای کاربران ایرانی فراهم نموده است. همچنین در صورت به اتمام رسیدن موجودی حساب خود می توانید با ثبت درخواست از طریق فرم شارژ حساب پایونیر شهر خدمات، حساب خود را ظرف چند ساعت شارژ نمایید.

سرعت تراکنش های بین المللی خود را بالا ببرید!

مزایای داشتن کیف پول پایونیر

کیف پول پایونیر که  نقش حساب بانکی بین المللی را نیز دارد،  امکانات متعددی مانند دریافت مستر کارت، افتتاح حساب بانکی بین المللی، انجام تراکنش های بین المللی و چند ارزی همچنین پرداخت های آنلاین را برای کاربران خود فراهم می کند.

ارائه پرداخت‌های یکپارچه

این قابلیت سرویس پایونیر با اتصال به سیستم های مختلف حساب بانکی و درگاه پرداخت، امکان مدیریت تراکنش ها و پرداخت های متفاوت را به صورت یکجا  برای شما فراهم می کند.

پشتیبانی چند ارزی

در صورتی که تراکنش های مالی شما شامل چند ارز متفاوت باشد، به راحتی می توانید با حساب پایونیر حساب های بانکی با ارز های مختلف ایجاد نمایید!

امکان پرداخت گروهی اتوماتیک

با استفاده از این امکان می توانید به طور همزمان مبلغ مشخصی را به حساب چند نفر مختلف انتقال داده و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

انتفال انواع ارز به صورت آنلاین و اتوماتیک!

امکانات حساب بین المللی پایونیر

پرداخت آنلاین خرید کالاها

حساب پایونیر این امکان را برای شما فراهم می کند که از سایت های خارجی مانند آمازون، ترندیول، آدیداس و... به طور مستقیم و بدون نیاز به پرداخت واسطه ای خرید کنید.

دریافت کمترین کارمزد

شرکت پایونیر در مقایسه با سایر سیستم های پرداخت جهانی، برای تمامی سرویس های خود، کارمزد کمتری را دریافت می کند. همچنین در صورتی که وجهی را به حساب پایونیر فردی دیگر منتقل کنید، هیچ کارمزدی از شما دریافت نمی شود.

تعرفه خدمات مختلف حساب پایونیر

برای استفاده از خدمات متنوع پایونیر نیازمند افتتاح حساب، ارسال مدارک شناسایی معتبر و احراز هویت هستید. شهر خدمات تمامی این پروسه را در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه برای شما کاربران عزیز انجام می دهد.

ثبت درخواست

روی سرویس مورد نظر خود کلیک کرده و وارد صفحه ثبت درخواست خرید یا فروش پایونیر شوید. فرم را تکمیل و اطلاعات و مدارک لازم را ارسال نمایید.

بهترین روش پرداخت متناسب با نیازتان!

مراحل خرید و فروش پایونیر

با توجه به اینکه حساب پایونیر پس از افتتاح به وریفای شدن هم نیاز دارد، برای برخورداری از سرویس های این حساب بین المللی باید یک حساب بانکی معتبر متصل به IBAN هم داشته باشید. شهر خدمات امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی معتبر را نیز برای کاربران خود فراهم نموده است. بدین منظور ابتدا با کارشناسان شهر خدمات مشورت نموده و سپس درخواست اکانت وریفای شده پایونیر را ثبت نمایید. با ارسال مدارک درخواست شده و اعلام حساب ارزی و در نهایت تسویه حساب، تنها منتظر دریافت حساب پایونیر وریفای شده خود بمانید.

مدت زمان لازم برای ساخت اکانت Payoneer بین ۲ الی ۵ روز کاری می باشد.

انتقال وجه بدون پرداخت کارمزد

دارای اپلیکیشن موبایل

امکان دریافت مستر کارت

قابل شارژ

ارائه فاکتور و صورت حساب

انجام خدمات مالی با بالاترین سطح امنیت!

پایونیر بهتر است یا سایر پلتفرم های پرداخت بین المللی؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، سرویس های متنوعی مانند پی پال، پرفکت مانی و وب مانی برای پرداخت آنلاین وچود دارد. شهر خدمات تمامی خدمات مورد نیاز شما برای افتتاح انواع حساب های بین المللی، وریفای و شارژ این حساب ها را نیز انجام داده و مدت زمان و هزینه های این پروسه را برای شما عزیزان تا حد زیادی کاهش می دهد. با استفاده از این پلتفرم ها خدمات مالی خود را در هر جای دنیا که باشید، به صورت غیر حضوری و در زمان بسیار کمتری انجام دهید. تفاوت اصلی این سرویس ها در میزان امنیت، زمان لازم برای افتتاح حساب و هزینه ها دریافتی آنها می باشد. هر کدام از این سرویس ها ممکن است در جایی بهتر عمل کرده و در بخشی نواقصی داشته باشند. اما با توجه به نیاز و فعالیت مالی شما، ممکن است به خدمات متفاوت پایونیر یا پی پال و … نیاز داشته باشید!

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

برای مشاوره در حوزه افتتاح حساب پایونیر با کارشناسان شهر خدمات در ارتباط باشید!

سوالات متداول

هزینه افتاح حساب پایونییر در شهر خدمات برابر با 75 دلار می باشد.

شهر خدمات پس از ثبت درخواست و تکمیل مدارک برای افتتاح حساب پایونیر وریفای شده را بین 1 الی 7 ساعت تحویل می دهد.

بله پایونیر جایگزین های زیادی مانند پی پال، پرفکت مانی و وب مانی برای ارائه انواع خدمات مالی بین المللی دارد.

خیر به دلیل تحریم های مالی ایران امکان ساخت حساب پایونییر در ایران امکان پذیر نمی باشد. شما می توانیدبا ثبت درخواست در شهرخدمات حساب Payoneer خود را فعال نمایید.

پیمایش به بالا