جستجو

905313303165+

خدمات حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی نیز مانند پی پال، اسکریل و وب مانی یک سیستم انتقال مالی بین المللی است. پس از افتتاح حساب پرفکت مانی به راحتی می‌توانید به داد و ستد در سطح بین المللی با این سیستم اقدام کنید. امنیت بالا در نقل و ان همچنین با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی تیم شهر خدمات می‌توانید بدون نگرانی و در سریع‌ترین زمان ممکن حساب PerfectMoney خود را شارژ کنید. 

راحت ترین روش برای پرداخت بین المللی!

مزایای داشتن حساب پرفکت مانی

دارندگان حساب پرفکت مانی می‌توانند به سادگی از طریق شهر خدمات حساب پرفکت مانی خود را شارژ و برای آن اعتبار خریداری کنند. پرفکت مانی سیستم پرداخت پویا و مطمئن است که برای حواله‌ها با مبالغ بالا بسیار مناسب است. 

امکان فروش درآمد ارزی

اگر شما دلار پرفکت مانی مازاد دارید می‌توانید آن را به ما بفروشید. ما دلارهای پرفکت مانی شما را خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن با شما تسویه می‌کنیم.

امکان شارژ با بیت کوین

شما می‌توانید با استفاده از یکی از صرافی‌های آنلاین، بیت کوین موجود در حسابتان را به این کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی خود انتقال دهید.

امکان تبدیل به ریال

با توحه به این که امکان انتقال مستقیم پول از پرفکت مانی به حساب بانکی ایرانی نیز وجود ندارد. به کمک واسط ارز پرفکت مانی، ارز موجود در حسابتان را به راحتی به ریال تبدیل کنید.

با هر روشی که شما بخواهید اعتبار حسابتان افزایش می یابد...

به روش های متفاوت حسابتان را شارژ کنید!

تبدیل وب مانی به پرفکت مانی

شما می‌توانید با استفاده از یک شرکت واسط، وبمانی موجود در حسابتان را به پرفکت مانی تبدیل کنید! از این روش معمولا زمانی استفاده می‌‌شود که شما قصد بستن حساب وبمانی خود را داشته و می‌خواهید موجودی حسابتان را به حساب پرفکت مانی خود انتقال دهید.

شارژ با بیت کوین

یکی از روش های محبوب شارژ حساب پرفکت مانی به کمک ارز دیجیتال می باشد. شما می‌توانید با استفاده از یکی از صرافی‌های آنلاین، بیت کوین موجود در حسابتان را به این کیف پول الکترونیکی انتقال دهید.

شارژ با استفاده از ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یکی از انواع کارت‌های ارزی است که یکی از کاربردهای آن، شارژ حساب پرفکت مانی می‌باشد. شما می‌توانید به کمک آن حسابتان را به صورت آنی شارژ نمایید.

تعرفه افتتاح حساب پرفکت مانی

هزینه افتتاح حساب وریفای شده توسط مجموعه شهرخدمات 25 دلار می باشد که درهنگام افتتاح حساب علاوه بر هزینه شارژ جداگانه محاسبه می شود.

کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین یکی از انواع کیف پول های مطرح و معتبر پرفکت مانی است و جهت انجام تراکنش‌ها مبنی بر ارز دیجیتال ساخته می شود.

بهترین روش پرداخت متناسب با نیازتان!

انواع کیف پول پرفکت مانی

کیف پول پرفکت مانی، به منظور سهولت در انجام انتقال ارز یورو، دلار و نگهداری بیت کوین و طلا، با امنیت بالا راه‌اندازی شد. معاملات فوری در این پلتفرم آنلاین، رابط کاربری آسان و راحت، ناشناس بودن تراکنش‌ها و نصب آن برروی گوشی همراه مزایایی هستند که باعث محبوبیت این کیف پول دیجیتال در سطح بین الملل شده است. همچنین تمامی دارندگان حساب پرفکت مانی می توانند پس از افتتاح حساب، انواع کیف پول را در حساب خود ایجاد نمایند.

به منظور دسترسی با امنیت بالا و راحت، امکان احراز هویت و انتخاب زبان فارسی برای ایرانیان در سایت پرفکت مانی نیز فراهم است.

با پرفکت مانی هیچ حد و مرزی در امورات مالی ندارید!

امکانات حساب بین المللی پرفکت مانی

امکان خرید و فروش ووچر

ارسال پول در سطح بین المللی

خرید و فروش ارز دیجیتال

دریافت ارز و درآمد ارزی

انجام خدمات مالی با بالاترین سطح امنیت!

حساب پرفکت مانی در ایران

برخلاف سرویس پی پال که به ‌دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه ایران دیگر قابل استفاده نیست و فقط از طریق صرافی‌های آنلاین می‌توان از خدمات آن بهره برد، ساخت کیف پول پرفکت مانی همچنان برای کاربران ایرانی فعال است و همه افراد می‌توانند بدون محدودیت از این کیف پول برای نقل و انتقالات مالی یا ذخیره پول و هر خدمات ارزی دیگری که نیاز دارند، استفاده ‌کنند.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

برای مشاوره در حوزه حساب پرفکت مانی با کارشناسان شهر خدمات در ارتباط باشید!

سوالات متداول

هزینه افتتاح حساب پرفک مانی در شهر خدمات برابر با 25 دلار می باشد.

افتتاح حساب پرفکت مانی توسط شهر خدمات معمولا بین 10 الی 15 روز کاری زمانبر است.

تمامی اکانت های پرفکت مانی ساخته شده توسط مجموعه شهر خدمات وریفای شده می باشد.

برای ساخت اکانت پرفکت مانی در مجموعه شهرخدمات ارائه یک آدرس ایمیل و پاسپورت با ۶ ماه اعتبار الزامی می‌باشد.

 
پیمایش به بالا