جستجو

905313303165+

بیمه مسافرتی

با خیال راحت سفر کنید!

یکی از بزرگترین دغدغه های اکثر افراد قبل از سفر به کشور های دیگر، هزینه های ناشی از حوادث غیر منتظره در سفر است. مشکلاتی مثل گم شدن مدارک شناسایی یا چمدان، بیمار شدن و بستری شدن در بیمارستان و این قبیل موارد، هزینه های گزافی را در کشور های خارجی بر دوش مسافران می گذارند. بیمه مسافرتی کمک مالی قابل توجهی در این مواقع حساس و پیش بینی نشده به بیمه گزار خود نموده و به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در صورت وقوع حوادث گوناگون، هزینه ها تا حد زیادی تحت پوشش قرار می گیرد. قوانین سفر و مهاجرت کوتاه مدت در کشور های مختلف تفاوت های فراوانی دارد. در برخی کشور ها، اتباع خارجی بدون داشتن بیمه سفر نمیتوانند مدتی در کشور مقصد ماندگار شوند، اما به این معنی نیست که خرید بیمه مسافرتی برای تمامی سفر های خارجی الزامی باشد. 

ارائه خدمات در سفرهای کاری و تفریحی

انواع بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی برای سفر های خارجی، بر اساس محدوده جغرافیایی که به آن سفر می کنید، مزایا و تضمیناتی خاص خود، به انواع مختلفی تقسیم می شوند. بیمه درمانی، اضطراری، بیمه ترک کشور و بیمه خسارت به خودرو  چند نمونه بیمه مسافرتی هستند که خدمات متفاوتی را به بیمه گزاران خود ارائه می دهند.

بیمه درمانی

این نوع بیمه مسافرتی خدماتی نظیر پوشش هزینه داروها، بستری در بیمارستان، درمان در بخش مراقبت های ویژه و سایر مسائل پزشکی در حین سفر را تحت الشعاع قرار می دهد.

بیمه اضطراری

با استفاده از بیمه اضطراری مسافرتی، میتوانید خسارات ناشی از گم شدن مدارک و بار، همچنین نقل و انتقالات اضطراری، ایجاد تاخیر یا لغو سفر را به حدافل برسانید!

بیمه مسئولیت مدنی

در صورتی که در کشور مقصد، بیمه گزار به طور اتفاقی به اموال عمومی یا شخصی آسیبی وارد کند، بیمه خسارات ناشی از این حوادث را تحت پوشش قرار می دهد.

نگران بار و وجوه نقد خود نباشید!

انواع پوشش بیمه مسافرتی

ارسال دارو برای بیمه گزار

بیمه مسافرتی در مواردی که بیمه گزار بیماری خاصی داشته و نیاز به داروی متناسب با بیماری خود دارد و امکان یافتن آن در کشور مقصد را نداشته باشد، دارو را تهیه کرده و برای بیمه گزار ارسال می کند.

ارسال پول نقد برای فرد تحت پوشش

ممکن است حین سفر در اثر گم شدن بار یا چمدان، وجه نقد همراهتان هم از دست برود. بیمه این امکان را فراهم کرده است که تا سقف مشخصی وجه نقد را بتوانید در شرکت بیمه گر خود به امانت گذاشته و هنگام نیاز آن وجه توسط شرکت بیمه گر برای شما ارسال شود.

جبران خسارات متنوع سفر

در طول سفر ریسک های فراوانی مسافران را تهدید میکند. اما با داشتن بیمه مناسب با مزایا کاربردی، خیالتان از بابت تمامی این خسارات و هزینه های ارزی راحت خواهد بود.

تمدید بیمه مسافرتی

تعرفه تمدید بیمه سفر با توجه به نوع سفر (تجاری، تفریحی و…)، سن و وضعیت جسمانی، نوع فعالیت های موجود در سفر و قوانین کشور مقصد، متغیر می باشد. شما می توانید برای دریافت جدیدترین لیست قیمت بیمه مسافرتی و تمدید آن، با کارشناسان ما تماس گرفته و با تکمیل فرم، بیمه مسافرتی را در اسرع وقت دریافت نمایید.

تعیین مدت و مقصد سفر

قبل از هر کاری ابتدا باید تعیین کنید که چه مدتی میخواهید تحت پوشش بیمه باشید و قصد دارید به کدام کشور سفر کنید. این موارد برای مشخص شدن بیمه سفر شما ضروریست.

با شهر خدمات، بیمه مسافرتی را سریع تر دریافت کنید!

پروسه درخواست تا دریافت بیمه نامه مسافرتی

مراحل درخواست بیمه مسافرتی تا دریافت بیمه نامه بر اساس مدت سفر، مقصد، سن متقاضی و نوع بیمه معممولا متفاوت است. به این ترتیب که با توجه به موارد ذکر شده، هزینه و مدت زمان صدور بیمه نامه تغییر می کند. شهر خدمات با 5 سال سابقه درخشان در حوزه دریافت انواع بیمه مسافرتی، اقامتی و توریستی، شما را در تمامی این پروسه یاری نموده و با مشاوره تخصصی، بیمه مسافرتی متناسب با نیازتان را تعیین و به سرعت دریافت می کند.

توصیه می کنیم که قبل از ثبت سفارش، اطلاعات لازم درباره شرایط و جزئیات پوشش بیمه را از کارشناسان ما کسب نمایید!

بیمه مسافتی متناسب با نیازتان!

مزایای داشتن بیمه مسافرتی

احساس آرامش بیشتر در سفر

جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمنتظره

کاهش هزینه های درمانی

کاهش ریسک های احتمالی سفر

نگران هزینه های درمانی خود نباشید!

بیمه مسافرتی ترکیه

اگر قصد سفر توریستی و کوتاه مدت به ترکیه را دارید، باید بدانید که داشتن بیمه مسافرتی برای سفر به ترکیه مانند کشورهای اتحادیه اروپا اجباری است. خیلی از افراد فکر می کنند که هزینه صرف شده بابت بیمه مسافرتی، یک هزینه مازاد و الکی است؛ در صورتی که یک سرماخوردگی و درمان های سرپایی در کشور ترکیه، هزینه های سنگینی برای شما می تراشند. همچنین با توجه به اینکه بیمه خسارات و هزینه های تاخیر یا لغو سفر، بازگرداندن متوفی، فوریت های پزشکی و دندان پزشکی، مشاوره حقوقی و طرح دعوی و بسیاری موارد دیگر را تحت پوشش خود قرار می دهد، خیال شما در طول سفر بابت تمامی اتفاقات و ریسک های احتمالی راحت می شود.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

برای مشاوره در حوزه بیمه مسافرتی با کارشناسان شهر خدمات در ارتباط باشید!​

سوالات متداول

 • به دلیل تامین امنیت در سفر
 • پرداخت هزینه‌های بالای درمانی در خارج از کشور

در شرایط عادی خرید بیمه‌نامه مسافرتی بجز برای گرفتن ویزا، اختیاری است.

داشتن بیمه مسافرتی برای گرفتن ویزا از سفارت خانه کشورها الزامی است. بخصوص کشورهای عضو شینگن.

همچنین در صورتی که مسافر ویزای چند ساله داشته باشد و یا اقامت کشوری را دارد، خرید بیمه مسافرتی برای سفر به خارج از کشور الزامی نیست.

خیر؛  تاریخ شروع بیمه‌نامه مسافرتی از تاریخ آغاز سفر خواهد بود. (بیمه شدگان بلافاصله بعد از شروع سفر به خارج از ایران، می‌توانند از مزایای بیمه مسافرتی در کشور مقصد استفاده کنند؛ یعنی از زمانی که مهر خروج از کشور در پاسپورت درج می‌گردد).

 • پذیرش و انتقال بیمه‌شده با نظارت پزشکی به نزدیک‌‌ترین بیمارستان یا مراکز درمانی مجهز، در کوتاه­ترین زمان ممکن و به هر طریق.
 • پرداخت هزینه‌‌های پزشکی و بستری بر اساس نرخ ارز مندرج در بیمه‌‌نامه و با استناد به گواهی پزشک.
 • انتقال یکی از اعضای خانواده بیمه‌شده از ایران به کشور مقصد در صورت بستری شدن بیمه‌شده و پرداخت هزینه‌های اقامت وی.
 • هزینه بازگشت بیمه‌گذار به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده (تا بستگان درجه دوم).
 • هزینه متعارف بازگشت غیرمنتظره بیمه‌شده به دلیل صدمات یا بیماری حاد پزشکی.
 • پرداخت هزینه‌های فوریتهای دندانپزشکی شامل معالجه صدمات ناشی از حوادث، دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان.
 • تهیه و ارسال اضطراری داروهای خاص برای بیمه‌شده.
 • پرداخت هزینه‌های متعارف مربوط به بازگرداندن جسد متوفی.
 • پرداخت هزینه‌های لازم برای بازیابی مدارک شناسایی (از جمله گذرنامه و ویزا) بیمه‌شده‌، در صورت سرقت یا گم شدن.
 •  پرداخت هزینه‌های متعارف جهت بازگرداندن کودکان بی سرپرست زیر ۱۵ سال همراه فرد بیمه‌شده که در اثر این حادثه بی سرپرست مانده‌اند.
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از تاخیر در تحویل بار.
 • همکاری و ارائه مشاوره حقوقی مورد نیاز در صورت بروز مشکلات قانونی در کشور مقصد.

بله؛ با درخواست کتبی بیمه‌گذار و مراجعه حضوری وی به دفتر نمایندگی بیمه امکان استرداد بیمه مسافرتی وجود دارد.

پیمایش به بالا