جستجو

905313303165+

شرایط و قوانین شهر خدمات

 1. متقاضی (کاربر یا خریدار) که در این متن یکسان میباشند، موظف است با آگاهی از امکانات، شرایط و الزامات محصول و یا خدمت مورد نظر خود اقدام به خرید و ثبت سفارش نماید. همچنین با اطلاع کامل از شرایط و مقررات شهر خدمات، اقدام به ثبت سفارش نموده و استفاده از خدمات این سایت کند. یادآور می گردد متقاضی با ورود یا ثبت هرگونه سفارش، این مقررات را پذیرفته و نیاز به اخذ تایید جداگانه ای وجود ندارد. بدیهی است با توجه به تعدد خدمات و مقررات  مربوط به هر بخش، امکان توضیح شفاهی و جداگانه تمامی مقررات به متقاضیان و کاربران گرامی امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 2. برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم، بهتر است متقاضی قبل از ثبت سفارش، ضمن مطالعه جزئیات خدمت و اخذ مشاوره لازم برای انتخاب بهتر خدمات، مقررات و الزام بخش مربوطه را به دقت مطالعه نماید.
 3. بدليل کارسازی کلیه امور بلافاصله پس از سفارش با مجریان کار در کشور ایران، ترکیه و سایر کشورهای خارجی، به دلیل حواله  فوری و ساعتی مبالغ پرداختی متقاضیان  در قالب ارز رایج کشور خدمت درخواستی که برای جلوگیری از زیان ناشی از تغییر نرخ ارز صورت می گیرد و به دلیل عدم دسترسی به پول پرداخت شده پس از سفارش، امکان لغو تمام یا بخشی از سفارش از سوی متقاضی تنها و تنها در صورت عدم امکان ارائه خدمات یاد شده در مهلت مقرر از سوی شهرخدمات امکان پذیر می باشد. لذا متقاضیان موظف به تسويه کامل مبالغ تحت تعهد خود حتی در صورت انصراف کامل خواهند بود.
 4. در صورتی که سرویس درخواست شده متقاضی قابل تحویل و یا انجام  توسط شهر خدمات نباشد ، با طی مراحل اداری عملیات عودت وجه بدون کارمزد و برابر با وجه پرداختی ریالی متقاضی به حساب بانکی متقاضی ظرف حداکثر ۱۴ روز انجام می‌شود. دقت داشته باشید که تغییرات نرخ ارز اثری بر کاهش یا افزایش این وجه ریالی که به صورت امانت نزد شهرخدمات است، نخواهد گذاشت.
 5. بدیهی است مطالعه کامل ویژگی ها و آگاهی از اطلاعات لازم مربوط به هر خدمت درخواستی و خریداری شده  بر عهده‌ی متقاضی می‌باشد.
 6. ارائه اطلاعات صحیح و انتخاب خدمت از جمله شماره موبايل انتخاب اپراتور صحيح، فعال بودن خط موبايل، معتبر بودن پاسپورت و امثالهم  بر عهده خریدار است.  در صورت اشتباه در ثبت اطلاعات، هزینه ابطال سفارش و اصلاح مجدد ۴۰ درصد هزینه پرداختی خواهد بود. 
 7. شهر خدمات شارژ کارت‌ها و حواله بانکی را در روزهای شنبه و یکشنبه انجام نمی‌دهد. اما این قابلیت در سایت موجود است که در روزهای یاد شده درخواست‌های متقاضیان ثبت شود. این امکان به دلیل رفاه مشتریان وجود دارد و دلیلی مبنی بر انجام در روزهای یاد شده نیست.
 8. برخی از خدمات مانند صدور دبیت کارت و کردیت کارت غیر حضوری، ثبت شرکت، افتتاح حساب شرکتی، اخذ اقامت و پرونده شهروندی و بسیاری موارد دیگر به دليل مساعدت با متقاضی و تسهيل در پرداخت به صورت چند مرحله ای پیش بینی شده و مبلغ پرداختی متقاضی صرفا پیش پرداخت میباشد. متقاضی ضمن آگاهی کامل از این موضوع میپذیرد که مبالغ تسویه نشده در سررسید پرداخت، با نرخ روز حواله ارزی معادل سازی خواهد شد. در صورت تاخیر در پرداخت، تخفیف ارائه شده هنگام سفارش از آن مرحله پرداخت حذف می گردد. کاربر میتواند برای جلوگیری از افزایش احتمالی این مبالغ اقدام به پرداخت زودتر از موعد این اقساط و مراحل بنماید.
 9. هرگونه تعلل، سکوت، اهمال، عدم همکاری یا کارشکنی از سوی متقاضی در انجام امور محوله از جمله تهیه وکالتنامه یا تکمیل مدارک مورد نیاز، طرح دعاوی که منجر به خسارت مادی و غیرمادی و ایجاد هزینه هایی مانند دادرسی، داوری، ایاب و ذهاب، وکالت، زمان مصرفی کارشناسان جهت پیگیری امور و زمان مصرفی جهت تغییر یا عقد قرارداد جدید، یا موارد مشابه برای شرکت شود، موجب توقف روند پردازش سفارش خواهد شد. بدیهی است ادامه ارائه خدمات منوط به پرداخت خسارات وارده (تشخیص میزان آن به عهده مجموعه شهر خدمات می باشد) خواهد بود. پس از تسویه مبلغ خسارات، ارائه خدمات با تجدید زمان، تعرفه های به روز، پرداخت هزینه های ناشی از تجدید و در صورتی امکان پذیر است که با تغییر قوانین و مقررات، ارائه خدمات همچنان امکان پذیر باشد.

مقررات افتتاح حساب بانکی و کارت دبیت و کردیت در شهر خدمات

 1. متقاضی با ثبت سفارش در سایت شهر خدمات در ازای پرداخت هزینه مشخصی که در سایت اعلام می‌شود، سفارش و پرداخت خود را در قالب یک قرارداد خدمات غیر قابل فسخ می بیند تا مجموعه شهرخدمات با هزینه های مختلف در ایران، ترکیه و سایر کشورهای لازم خدمات موضوع سفارش را از لحظه سفارش در مراحل مختلف کارسازی نماید و مدارک ارائه شده متقاضی را به بانک یا عامل بانک رساند و کمک نماید تا حسابهای مورد سفارش متقاضی افتتاح گردد .
 2. شهر خدمات اطلاعات و مدارک کاربر را در اختیار شخص ثالثی خارج از خود و بانک و ادارات مربوطه قرار نمی‌دهد.
 3. بدلیل اعمال هزینه های خدمات به صورت آنلاین با شرکت ها خارج از ایران، مشکلات خریدار برای ناتوانی از تامین کلیه مدارک لازم برای افتتاح حساب که در فرم سفارشات درج شده و یا ارائه اصل آن و ارائه وکالتنامه های محضری – ارائه اصل شناسنامه برای امور دار الترجمه – ارایه اصل پاسپورت فعال – آدرس قانونی، تامین موجودی حساب سیم کارت خارجی و شارژ آن چه در سفارشات حضوری چه وکالتی و امثالهم یا انصراف کاربر موجب فسخ سفارش نخواهد بود. سفارش دهنده موظف به پرداخت کامل مبلغ قرارداد خواهد بود. لذا قبل از سفارش دقت کامل در این خصوص به عمل بیاورید.
 4. مشکلات فروشنده‌ های خارجی و پذیرندگان کارتها با خریداران ایرانی جزء مشکلات کارت و بانک محسوب نمی‌شود.
 5. شهر خدمات حق دارد به صلاحدید خود به کاربر یا کاربرانی خدماتی را ارائه نکند. پس از این تصميم وجه پرداختی این کاربران پس از کسر هزینه‌های مربوطه در مدت زمان ۱۴ روز عودت داده ‌شود.
 6. بسته شدن حساب بانکی که با کمک شهر خدمات افتتاح شده است، صرفا در اختیار رفتار مشتری و آیین نامه های بانک مقصد می باشد. لذا مسئولیت شهر خدمات محدود به تسهیل امور در افتتاح حساب به صورت حضوری یا وکالتی و صدور کارت برای یکبار و تحويل آنها به مشتری است.
 7. افتتاح حساب و ارائه رمز اینترنتی منوط به صحت مدارک و موافقت بانک خواهد بود. در صورت عدم موافقت بانک، شهر خدمات تنها مسئول استرداد وجه پرداختی ریالی خریدار، در این خصوص میباشد.
 8. مسئولیت های متقاضی :
  1. متقاضی موظف است کلیه مدارک مورد نیاز برای طی مراحل ثبتی را در زمان مقرر و مدت زمان اعلام شده به شهر خدمات تسلیم نماید. مسئولیت و خسارات ناشی از تاخیر در تحویل مدارک، بر عهده خود متقاضی می باشد.
  2. اصل شناسنامه به جهت ارائه به دارالترجمه در موارد غیر حضوری و وکالتی مورد نیاز می باشد.
  3. متقاضی موظف است در صورت تغییر نشانی خود، حداکثر ظرف مدت 3 روز، مراتب را به کارشناسان شهر خدمات اعلام نماید. لذا مسئولیت هرگونه مشکل ناشی از تغییر آدرس، به عهده متقاضی می باشد.
  4. متقاضی می پذیرد که در صورت تغییر قوانین و آئین نامه های مربوط به عملیات مالی در سایر کشورها هیچگونه مسئولیتی برای مشاور ایجاد نمی کند. لذا فرد متقاضی با اطلاع از این موارد، مشاوره و خدمات را از مجموعه شهر خدمات دریافت می کند.
  5. متقاضی اطلاع کامل دارد که انصراف از قرارداد و یا عدم اجرای مفاد قرارداد از سوی ایشان پس از شروع پروسه، به هیچ عنوان دلیلی بر استرداد وجه پرداختی به مشاور نخواهد بود. بنابراین پرداخت کل مبلغ قرارداد در هر صورت بر عهده متقاضی است.
 9. در موارد ذیل قرارداد فسخ می گردد:
  1. چنانچه اعلام انصراف، انحلال یا فسخ قرارداد توسط متقاضی، پس از امضای قرارداد درخواست شود، در این صورت پرونده مختومه تلقی و با پرداخت 90% مبلغ مشاوره به شهر خدمات، قرارداد فسخ می گردد.
  2. چنانچه اعلام انصراف انحلال یا فسخ قرارداد توسط  متقاضی پس از اخذ مدارک بانکی اعلام شود، در این صورت پرونده تنها با پرداخت 100% مبلغ قرارداد، موضوع قرارداد مختومه می گردد.
  3. چنانچه مشاور به دلیل قصور شخصی، توانایی افتتاح حساب بانکی برای متقاضی را نداشته باشد و این موضوع قابل جبران نیز نباشد، مبلغ پیش پرداخت عینا به متقاضی مسترد خواهد شد.
  4. چنانچه متقاضی به هر دلیلی، مدارک لازم را برای انجام امور مربوطه را در زمان مقرر تحویل کارشناس معرفی شده توسط شرکت ندهد، یا در پرداخت مراحل قرارداد و یا واریز وجه سپرده کارت اعتباری تاخیر نماید؛ بدین ترتیب کار او مشمول مرور زمان شده و دچار مشکلی شود و به میزان 30% مدت قرارداد به طول بیانجامد. در این صورت قرارداد فسخ شده و تسویه کامل مبلغ قرارداد به همراه 50% وجه التزام رقم قرارداد مشاور بر عهده متقاضی می باشد. اعتراض متقاضی به دلیل عدم همکاری در ارائه مدارک به هیچ عنوان مسموع نخواهد بود.
 1. در صورت مشاهده فعالیت‌های مشکوک و ارتکاب هرگونه جرم، مطابق قوانین جمهوری اسلامی، ترکیه و سایر کشورها از جمله پولشویی، ارسال یا دریافت پول از رژیم صهیونیستی و موارد مشابه، حساب کاربر بدون اخطار بسته خواهد شد.
 2. کارت بانکی ارائه شده به کاربر جزء اموال بانک است و بانک حق دارد در هر زمانی کارت را پس گرفته یا مسدود کند.
 3. کاربر متعهد می‌شود در زمان‌های مقرری که از طرف مجموعه شهرخدمات اعلام می‌شود، تمامی هزینه‌های دریافت کارت را طبق توافق از قبل تعیین شده، به نرخ روز به حساب‌های شهر خدمات واریز کند.
 4. در صورتی که کاربر در مدت ۱۰ روز بعد از اعلام مجموعه شهر خدمات هزینه‌های مربوط به کارت خود را پرداخت نکند؛ این حق و اختیار برای شهر خدمات ایجاد می شود که اقدام به مختومه شدن پرونده نمایید. همچنین مجموعه شهر خدمات می تواند برای دریافت مابقی هزینه خدمات انجام شده، دادرسی، وکالت و تاخیر تادیه می تواند از طریق مراجع قضایی اقدام نماید.
 5. در صورتی‌که بانک بنا بر صلاحدید و آیین نامه های داخلی خود، کارت کاربر را از کارت‌های درجه بالاتر به درجه‌ی پایین‌تر تبدیل کند، شهر خدمات مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 6. در صورت وقوع فورس ماژور یا تحقق حوادث خارجی برای هر یک از طرفین قرارداد، می‌بایست مراتب را ظرف ۱۵ روز کاری به طرف مقابل اعلام نماید. چنانچه مانع در مدت ۴۵ روز کاری حل نشود، ارائه خدمت از سوی طرف مقابل قابل فسخ شده محسوب می شود.
 7. شهر خدمات تعهدی نسبت به گرفتن گزارش صورت حساب بانکی و یا خدمات تغییر مشخصات و یا دریافت اطلاعات و  … از حساب کاربر ندارد.  برای دریافت هر یک از این خدمات، متقاضی می بایست به صورت جداگانه ثبت سفارش نماید.
 8. شهر خدمات مسئولیتی در قبال هرگونه تغییرات در سیستم بانکی ندارد.
 9. در صورت بروز هرگونه اختلاف، موضوع از طریق داوری حل و فصل خواهد شد. هریک از طرفین یک نفر داور و شخص ثالثی را به عنوان داور مرضی الطرفین معرفی می‌کند. رای داوران برای طرفین قطعی و لازم‌الاجرا و از هر حیث قطعی است.
 10. حق استفاده از کارت فقط برای شخصی است که کارت به نام وی صادر شده باشد. دارنده کارت حق واگذاری این کارت به دیگران را ندارد. در صورت استفاده از کارت بانکی توسط دیگران، مسئولیت آن تماما بر عهده مشتری است.
 11. دارنده حساب بانکی و کارت فیزیکی متعهد می‌شود کارت خود را در سایت‌های شرط بندی، غیر اخلاقی، قمار و … استفاده نکند. در صورت استفاده از کارت در این سایت‌ها تبعات آن به عهده دارنده کارت است. بانک و شرکت ارائه دهنده خدمت (شهر خدمات) هیچ مسئولیتی در این خصوص، تحت هر اسم و عنوان نخواهند داشت.
 12. هزینه‌های ناشی از مفقود شدن، مخدوش شدن یا قرارگرفتن در معرض میدان مغناطیسی قوی (مثل موبایل) که باعث غیر فعال شدن کارت و صدور کارت جدید می‌باشد، کاملا بر عهده‌ی دارنده‌ی کارت می‌باشد.
 13. هزینه‌های رایج مربوط به دارنده کارت مانند جابجایی پول و موارد مشابه، شامل این تفاهم نامه نیست.
 14. هزینه‌های ذکر شده توسط شرکت ویزا و بانک صادر کننده تعیین می‌شود و جنبه عمومی دارد.
 15. مجموعه شهر خدمات هیچ مسئولیتی در قبال مسائل ناشی از تحریم اقتصادی ایران، آینده مالی بانک صادر کننده، بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه و خارج از کنترل در عرصه بین المللی و ماهیت کارت ندارد.
 16. مجموعه شهر خدمات در هیچ شرایطی مسئولیت خریدهای انجام شده در قبال درخواست کاربر را به عهده نخواهد گرفت. انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آن‌ها یا تطابق سفارش‌ها با قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران به طور مستقیم و منحصراً به عهده دارنده کارت بوده و بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت (شهر خدمات) قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود.
  1. دارنده کارت مسئول کلیه تراکنش‌های مالی انجام شده توسط کارت است. ضمن تعهد در قبال حفظ کارت و اطلاعات مربوطه، در صورت هرگونه سوءاستفاده از کارت یا موجودی آن، شخصاً در کلیه مراجع قانونی پاسخگو خواهد بود.
  2. مجموعه شهر خدمات در هر زمان می‌توانند مفاد این تفاهم نامه را بدون اعلام قبلی تغییر داده و مفادی را به آن کم یا اضافه کند. مسئولیت اطلاع از این تغییرات و مفاد جدید تفاهم نامه بر عهده کاربر است. بدیهی است تقاضای مجدد  و استمرار در دریافت تمامی خدمات، به منزله پذیرفتن آخرین موارد مندرج در این تفاهم نامه است. کاربران می‌توانند از طریق تماس با کارشناسان شهر خدمات یا مراجعه به صفحه قوانین و مقررات، از این موارد آگاهی یابند. در هر صورت مفاد تفاهم نامه مورد توافق طرفین لازم الاتباع و مستند هستند.
  3. قوانین و مقررات کشور و بانک صادر کننده کارت، جاری بر مفاد و شرایط مندرج در این تفاهم‌ نامه است.
  4. در صورت تغییر سیاست های بانک صادر کننده یا واگذار کننده، شهر خدمات  ناچار به اعمال تغییرات مربوطه در مفاد این توافقنامه خواهد بود. در این‌صورت ادامه‌ی استفاده از این کارت به معنای پذیرش تغییرات جدیدی است که در این وبسایت قرار می‌گیرد.
  5. در صورتی که بانک بدون اعلان قبلی هزینه ‌هایی را از کارت‌ها کسر کند (مانند هزینه نگهداری یا هزینه‌ های دیگر)، مسئولیتی متوجه شهر خدمات نخواهد بود.
  6. شهرخدمات مسئولیتی بابت دریافت کارت مجدد، یا تولید رمز مجدد برای کارت بانکی را ندارد.
  7. حفاظت از تمامی کدها و رمزهای کارت از جمله ccv و pin برعهده‌ دارنده کارت است. دارنده متعهد است از کارت خود در سایت‌های غیر قانونی و غیرمجاز و غیر اخلاقی قمار و شرط بندی و غیره استفاده ننماید. بدیهی است تمامی تبعات ناشی از استفاده از کارت بانکی، بر عهده دارنده آن می باشد.
  8. دارنده کارت متعهد گردید در هیچ شرایطی آدرس خود در ایران را به عنوان billing address (آدرس متصل به حساب) در سایت‌ها قرار نداده و با IP ایران پرداختی انجام ندهد. بدیهی است هرگونه تبعات سوء ناشی از این اقدام و یا مسدود شدن کارت به هر علت و هر طریق دیگر راسا متوجه دارنده کارت می‌باشد.
  9. در مورد افتتاح حساب ها و‌کارت های دییت و‌ کردیت، ذکر این مورد ضروری است: از آنجا که پس از ثبت سفارش، نام، مشخصات و درخواست شما اختصاصا به شرکت ترک اعلام میگردد و نوبت و ظرفیت برای این خدمات تخصیص یافته تسویه میگردد، امکان انصراف از سفارش وجود نخواهد داشت.
  10. در صورتی که فرم اطلاعات و خدمات تکمیلی مورد نیاز برای انجام سفارش، ظرف 1 روز کاری بعد از سفارش تکمیل و ارسال نشود و نیز توافقنامه کتبی پرینت شده توسط متقاضی ظرف حداکثر ۲ روز کاری از تاریخ سفارش امضا و ارسال نشود. بدلیل نقص مدارک، انجام خدمات نیازمند سفارش و پرداخت مجدد خواهد بود و نوبت سفارش ابطال میگردد. لازم بذکر است که تاریخ تحویل قرارداد امضا شده باید ۷ روز قبل از نوبت  حضور در استانبول برای موارد افتتاح حساب حضوری باشد.
  11. ارائه شماره خط ترک در هر صورت برای انجام خدمات افتتاح حساب و صدور کارت ضروری بوده از جمله وظایف متقاضی است.
  12. چنانچه سیم کارتی که از شهرخدمات سفارش داده شده باشد در آن بازه زمانی موجود نباشد، سیم کارت با یکی از انواع سیم کارت موجود جایگزین شده و مابه التفاوت سیم کارت پرداخت شده به حساب کاربری مسترد می گردد.
  13. شهر خدمات تمامی تلاش خود را برای منعطف و تکمیل شدن سریع سفارشات می کند اما به دلیل اعلام نام و مشخصات به شرکت ترک، امکان لغو و کنسل شدن سفارش به هر دلیلی، حتی اشتباه در مراحل ثبت اولیه سفارش ،نقص مدارک، نداشتن سیم کارت و غیره وجود ندارد.
  14. چنانچه متقاضی ظرف 3 روز پس از ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی، نسبت به تهیه مدارک و موارد مربوطه اقدام نکند، سفارش در وضعیت معلق قرار گرفته و تا مشخص شدن وضعیت آن، تمامی اقدامات از طرف شهر خدمات متوقف میشود.
پیمایش به بالا